Ostatní zdravotnický personál

Chcete pracovat jako zdravotník na předních českých a slovenských klinikách?

Chcete mít opravdu ty nejlepší možné sjednané pracovní podmínky jaké český a slovenský trh v současnosti nabízí? Bojíte se, že s vámi může zaměstnavatel smlouvat a vyplácet vám nižší mzdy, než na jaké máte dle svých schopností a zkušeností nárok?

Chcete se konečně cítit jako plnohodnotný zaměstnanec a využívat veškerých zaměstnaneckých výhod? Chcete dopředu vědět, do čeho jdete a mít pro vaši práci ty nejlepší sjednané nabídky?

Pokud ano, tak nezávazně kontaktujte naši společnost a sami uvidíte. Vaše nové zaměstnání vybíráme ze široké nabídky českých i slovenských privátních a univerzitních klinik a také okresních nemocnic. Uděláme vše pro to, abyste v pohodlí získali nové zaměstnání. Vítáme i uchazeče o vedoucí funkce a naše služby jsou pro Vás naprosto ZDARMA.

Postaráme se o vás od samého začátku až do úspěšného konce. Těšíme se z toho, že právě naše společnost vám snadno dopomůže k vaší vysněné pracovní pozici. A věříme, že budete s naší prací spokojeni.

Splňuji profesní podmínky?

 •  Ukončené vzdělání v oborech ošetřovatel, zdravotnický asistent, zdravotnický záchranář, porodní asistentka, radiologický asistent, fyzioterapeut

Kontaktujte nás

 •  Pošlete nám životopis na email info@cdcompany.eu
 •  Na základě našeho prvního telefonického hovoru si společně ujasníme vaši představu o hledané práci a hned poté se dáme do práce s hledáním vašeho nového zaměstnavatele.

Pracovní pohovor

 •  Jakmile najdeme vhodného zaměstnavatele, dovolíme si Vás pozvat na pracovní pohovor.
 •  Pracovní pohovor se může dle vašeho přání současně spojit i se zkušebním dnem, během kterého si můžete prohlédnout vaši novou práci a vyzkoušet si činnosti, které budete ve svém novém zaměstnání vykonávat.
 •  Dále se seznámíte se zaměstnavatelem a s novými kolegy. Během této doby si uděláte představu o tom, jak bude vypadat vaše denní pracovní nasazení.
 •  V případě vašeho kladného rozhodnutí pro danou pracovní pozici se připraví pracovní smlouva a upřesní termín vašeho nástupu.

Poslední články
 • CD Company s. r. o.
  náměstí Míru 63/37
  568 02 Svitavy
 • info@cdcompany.eu
Vláda potvrdila 2000 korun od července pro sestry ve směnném provozu u lůžka
Vláda potvrdila 2000 korun od…

Vláda dnes potvrdila…

Zdravotní sestry nebudou muset mít vysokou školu, schválili poslanci
Zdravotní sestry nebudou…

Zdravotním sestrám budou…

Copyright © 2017 cdcompany.eu. All rights reserved.