Pro společnosti

Vážení partneři,

srdečně vám děkujeme, že jste si pro vaše personální potřeby vybrali právě naši společnost. Velmi si toho vážíme a bude nám ctí s vámi spolupracovat. Jsme společnost, která úspěšně proniká na české a slovenské trhy zaměřené na zdravotnický personál.

V rámci celé Evropské unie dochází ke stále větší fluktuaci kvalifikovaných pracovníků a našim cílem je v těchto časech udržet personální jistotu našim partnerům.

Vzdělání lékařských i nelékařských pracovníků na českých a slovenských univerzitách oficiálně dosahuje jedné z nejvyšších úrovní v celé Evropě.  Dlouhodobé zkušenosti zdravotnických zařízení po celém světě vypovídají o vysokém indexu spokojenosti se zaměstnanci z těchto zemí.  

Naše marketingová síť obsahuje více než 80 tisíc aktivních zdravotníků.  A my vám dokážeme zajistit spojení vazeb mezi nabídkou a poptávkou, tedy mezi potencionálními zaměstnanci a zaměstnavateli. Současně s tím oběma stranám usnadníme vzájemný přístup. Našim účelem je zprostředkovat oboustranný headhunting. 

Jak tento proces funguje:

 1. Zadáte nám kritéria na vámi požadovanou pracovní pozici lékaře / zdravotní sestry / ostatního zdravotnického personálu (funkce, specializace, délka praxe, požadované znalosti).
 2. V okamžiku, kdy od vás daná kritéria obdržíme, vypracujeme profil a zahájíme výběrové řízení.
 3. Při nalezení vhodného uchazeče vás okamžitě budeme kontaktovat a předáme vám jeho životopis. V případě, že projevíte o tohoto uchazeče zájem, zprostředkujeme termín pohovoru.
 4. Za předpokladu spokojenosti ze strany vaší i strany kandidáta na pracovní pozici od nás obdržíte platnou smlouvu. Ta vejde v účinnost v  okamžiku podpisu pracovní smlouvy a nástupem uchazeče do zaměstnání. Tato smlouva bude v platnosti po dobu 12 měsíců v rámci našeho programu Rok s novým zaměstnancem bez rizika.

Co nabízíme

 1. časovou úsporu, individuální přístup, rychlost
 2. možnost výběru adekvátních kandidátů, kteří splňují zadané požadavky
 3. jistotu, že kandidáti jsou prověřeni jak z hlediska praxe a dovedností, tak i speciálních schopností pro výkon zadané pozice.
 4. garanci na doporučené pracovníky po celou dobu jejich zkušební doby
 5. možnost oslovit velké množství uchazečů pomocí inzerce na personálních serverech
 6. možnost diskrétního výběru
 7. benefity z trvalé spolupráce
 8. první rok s vaším novým zaměstnancem naprosto bez rizika

Buďte si jisti, že výběrem naší společnosti jste učinili ten správný krok pro vaše personální řízení. A my uděláme maximum pro to, abyste byli s naší prací spokojeni.

Poslední články
 • CD Company s. r. o.
  náměstí Míru 63/37
  568 02 Svitavy
 • info@cdcompany.eu
Vláda potvrdila 2000 korun od července pro sestry ve směnném provozu u lůžka
Vláda potvrdila 2000 korun od…

Vláda dnes potvrdila…

Zdravotní sestry nebudou muset mít vysokou školu, schválili poslanci
Zdravotní sestry nebudou…

Zdravotním sestrám budou…

Copyright © 2017 cdcompany.eu. All rights reserved.