O nás

Jsme specifickou společností, která se specializuje na zprostředkování práce pro zdravotnický personál na území České a Slovenské republiky. Jsme jedineční v tom, že se zaměřujeme pouze na personalistiku ve zdravotnictví. Vaše nové zaměstnání vybíráme ze široké nabídky privátních a univerzitních klinik a také okresních nemocnic. Od vašich potencionálních zaměstnavatelů vždy známe přesné mzdy i benefity, které jednotlivá zařízení nabízejí.

Náš tým tvoří pouze zkušení specialisté, kteří se pohybují nejen na českých a slovenských pracovních trzích, ale i na trzích celé západní Evropy. S námi se můžete spolehnout na služby poskytované na vysoce profesionální úrovni.

Pokud budete postupovat dle našich pokynů, můžete se již nyní těšit na získání takového zaměstnání, které bude zcela vyhovovat vašim požadavkům. Naše portfolio nabízených pracovních pozic je opravdu široké a vy si budete moci vybírat ze zajímavé škály pracovních nabídek a platových benefitů.

Budeme s vámi od začátku do konce

 1. Sestavíme vám profesionální životopis.
 2. Pošleme vám několik pracovních nabídek z celé České a Slovenské republiky, které budou splňovat všechny vámi stanovené nároky na mzdu, prémie a dovolenou.
 3. Sjednáme vám s vaším potencionálním zaměstnavatelem ty nejlepší pracovní podmínky.
 4. Zajistíme termín pohovoru a v případě našich možností vás na něj i osobně doprovodíme.
 5. Pomůžeme vám se zprostředkováním ubytování dle vašich představ.
 6. Naši personalisté vám budou ohledně jakýchkoliv dotazů denně k dispozici.

Naším prvořadým cílem je vaše spokojenost s našimi službami. Můžete se těšit na vzájemnou obchodní důvěru, která je pro nás prioritou. S námi to zvládnete o něco snáze. Váš team CD company.


Poslední články
 • CD Company s. r. o.
  náměstí Míru 63/37
  568 02 Svitavy
 • info@cdcompany.eu
Vláda potvrdila 2000 korun od července pro sestry ve směnném provozu u lůžka
Vláda potvrdila 2000 korun od…

Vláda dnes potvrdila…

Zdravotní sestry nebudou muset mít vysokou školu, schválili poslanci
Zdravotní sestry nebudou…

Zdravotním sestrám budou…

Copyright © 2017 cdcompany.eu. All rights reserved.